Gateway NE51B Atheros LAN Driver 2.1.0.7 for Windows 8

Gateway NE51B Atheros LAN Driver 2.1.0.7 for Windows 8 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 87
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway NE51B Atheros LAN Driver 2.1.0.7 for Windows 8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Genius LuxeMate 720 Laser Keyboard/Mouse Driver 1.3.04 i Gateway M-68 Synaptics Touchpad Driver 9.2.3.0 for Vista. Gateway NE51B Atheros LAN Driver 2.1.0.7 for Windows 8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: