Asrock Z77E-ITX BIOS L1.25E(BETA)

Asrock Z77E-ITX BIOS L1.25E(BETA) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 250
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77E-ITX BIOS L1.25E(BETA) są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L875D BIOS 1.20 i Toshiba Equium P300 Intel Chipset Utility 9.1.1.1015 for Windows. Programiści Asrock zadbali, by Asrock Z77E-ITX BIOS L1.25E(BETA) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: