Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows

Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AverMedia.

Liczba pobrań: 486
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AverMedia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AverMedia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad T21 Power Management Driver 1.65.05.21 czy Sony Vaio VPCZ1290X Notebook Utilities 1.0 for XP. Aplikacja Acer Aspire 8930G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: