Sony Vaio VPCZ11HGX/X Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for XP

Sony Vaio VPCZ11HGX/X Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Liczba pobrań: 59
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11HGX/X Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Microsoft USB Keyboard Driver 9.3.161.0 for Windows 7 x64/Window i Toshiba Satellite Pro L500 Intel RST Driver 9.5.7.1002 for Windo. Sony Vaio VPCZ11HGX/X Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: