Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CREATIVE.

Liczba pobrań: 178
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
CREATIVE
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio , aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Matrox M9140 LP PCIe x16 Graphics Driver 2.12.00.147 SE for XP/S czy Gateway NV44 Intel Graphics Driver 8.15.10.1892 for Windows 7 x6. Kod programu Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional Audio został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: