Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 2

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Konica Minolta.

Liczba pobrań: 70
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Konica Minolta
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Konica Minolta.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASUS ZENBOOK UX31A Smart Gesture Driver 1.1.3 for Windows 7/Wind, czy Vizio CT14T-B1 Broadcom WLAN Driver 6.30.95.29 for Windows 8. Konica Minolta magicolor 5670EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for 2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: