Gigabyte GA-MA785GPMT-UD2H (rev. 1.0) BIOS F7

Gigabyte GA-MA785GPMT-UD2H (rev. 1.0) BIOS F7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 191
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-MA785GPMT-UD2H (rev. 1.0) BIOS F7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-D2P-B3 (rev. 1.0) BIOS F2 i DisplayLink Graphics Adapter (02FD) USB Driver 5.6.31854.0 for X. Gigabyte GA-MA785GPMT-UD2H (rev. 1.0) BIOS F7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: