Corsair Accelerator 45GB SSD Firmware 5.05a for Windows 7

Corsair Accelerator 45GB SSD Firmware 5.05a for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Corsair.

Liczba pobrań: 317
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Corsair
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Corsair Accelerator 45GB SSD Firmware 5.05a for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Corsair.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Corsair Accelerator 45GB SSD Firmware 5.05a for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sager NP7250 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista, czy Qnap TS-239 Pro Turbo NAS Firmware 4.0.0.0510 Beta. Kod programu Corsair Accelerator 45GB SSD Firmware 5.05a for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: