EVGA C606 Classified SR-X BIOS 16

EVGA C606 Classified SR-X BIOS 16 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Liczba pobrań: 178
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EVGA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA C606 Classified SR-X BIOS 16 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma EVGA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

EVGA C606 Classified SR-X BIOS 16 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta magicolor 4750EN Printer PCL Driver 1.0.2.0 for S, czy Acer Aspire M5-481 Broadcom WLAN Driver 6.30.59.20 Upgrade for W. Programiści EVGA zadbali, by EVGA C606 Classified SR-X BIOS 16 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: