Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (EU)

Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (EU) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Liczba pobrań: 435
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (EU) to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (EU) jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sager NP2097 Agere Modem Driver 2.1.95 for Windows 7 czy ASUS VivoBook S550CB Intel MEI Driver 8.1.0.1252 for Windows 8 x. Sony PlayStation 3 Firmware 4.46 (EU) poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: