u-blox EVK-6H Module Firmware 1.00

u-blox EVK-6H Module Firmware 1.00 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Liczba pobrań: 159
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

u-blox EVK-6H Module Firmware 1.00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz u-blox EVK-6H Module Firmware 1.00, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI X79A-GD45 Realtek LAN Driver 8.10.1226.2012 for Windows 8 lub Acer Aspire P3-131 UEFI BIOS 2.00 for Windows 8 x64. Programiści Others zadbali, by u-blox EVK-6H Module Firmware 1.00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: