Genius KB-350e Keyboard Driver 1.0

Genius KB-350e Keyboard Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy GENIUS.

Liczba pobrań: 231
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GENIUS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Genius KB-350e Keyboard Driver 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GENIUS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Genius KB-350e Keyboard Driver 1.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer Fax Driver 2.1.2.0 for lub ASUS U24A BIOS 302. Genius KB-350e Keyboard Driver 1.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: