Lenovo ThinkCentre M93z BIOS Update CD FEKT36A

Lenovo ThinkCentre M93z BIOS Update CD FEKT36A to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 264
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M93z BIOS Update CD FEKT36A są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M93z BIOS Update CD FEKT36A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. DisplayLink Graphics Adapter (0421) USB Driver 6.1.36484.0 for X czy Abit AG8-3rd Eye BIOS 2.7. Lenovo ThinkCentre M93z BIOS Update CD FEKT36A poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: