Toshiba Satellite Pro R840 Serial Port Driver 1.3.0 for Windows

Toshiba Satellite Pro R840 Serial Port Driver 1.3.0 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Liczba pobrań: 79
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro R840 Serial Port Driver 1.3.0 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI Z77IA-E53 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6782 i Toshiba Satellite T210 Intel MEI Driver 6.0.0.1184. Programiści Others zadbali, by Toshiba Satellite Pro R840 Serial Port Driver 1.3.0 for Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: