Lenovo ThinkPad R32 Intel WLAN Driver 1.07.43

Lenovo ThinkPad R32 Intel WLAN Driver 1.07.43 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R32 Intel WLAN Driver 1.07.43 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad R32 Intel WLAN Driver 1.07.43, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.68 for XP czy Konica Minolta Pagepro 5650EN Printer PS-PPD Driver 1.30 for Ser. Lenovo ThinkPad R32 Intel WLAN Driver 1.07.43 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: