Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 343
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo BlueTooth Interface Device Driver 1.0.0.5 for Windows 7 czy Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) BIOS F3. Lenovo ThinkPad T430u Synaptics UltraNav Driver 16.2.17.3 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: