Pekao SA 1.0.0

Pekao SA to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Pekao SA może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Bank Pekao SA

Liczba pobrań: 1238
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Bank Pekao SA
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pekao SA to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Pekao SA zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bank Pekao SA.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.0.0. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Kompas - Smart Compass oraz Windows 7 Theme GO Launcher EX.

Ocena:
Twoja ocena: