Perkusista 1.3.12

Perkusista to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Perkusista odpowiedzialna jest firma AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 637
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Perkusista to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Perkusista powstało w studiu firmy AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.3.12. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także Geek Magazine oraz Grand Designs.

Ocena:
Twoja ocena: