Pioneer BDR-206MBK ODD Firmware 1.04

Pioneer BDR-206MBK ODD Firmware 1.04 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Pioneer.

Liczba pobrań: 517
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Pioneer
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pioneer BDR-206MBK ODD Firmware 1.04 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Pioneer.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Pioneer BDR-206MBK ODD Firmware 1.04 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI P67A-G45 (B3) BIOS 1.J, czy ATI Radeon HD 5570 Display Driver 8.982.9.0 for Windows 8. Pioneer BDR-206MBK ODD Firmware 1.04 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: