Premium License for PICASATOOL 1.0

Premium License for PICASATOOL to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Premium License for PICASATOOL zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio COLIFER LAB.

Liczba pobrań: 574
Cena/licencja: 19,99 zł
Producent/dystrybutor
COLIFER LAB
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Premium License for PICASATOOL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Za stworzenie Premium License for PICASATOOL odpowiedzialna jest firma COLIFER LAB.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Minimalistic Text (donate) oraz Smart RAM Booster Pro.

Ocena:
Twoja ocena: