ProCapture - Camera & Panorama 1.5.2.2

ProCapture - Camera & Panorama to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika ProCapture - Camera & Panorama zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio NEast Studios America LLC.

Liczba pobrań: 1178
Cena/licencja: 9,99 zł
Producent/dystrybutor
NEast Studios America LLC
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ProCapture - Camera & Panorama to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. ProCapture - Camera & Panorama powstało w studiu firmy NEast Studios America LLC.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 1.5.2.2. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić GTasks Key For Premium Feature oraz Titanium Backup PRO Key ? root.

Ocena:
Twoja ocena: