Przekrój 3.0.5

Przekrój to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Przekrój zostało stworzone przez firmę Wydawnictwo Przekrój Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 706
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Wydawnictwo Przekrój Sp. z o.o.
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przekrój to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Przekrój dzięki zaangażowaniu pracowników Wydawnictwo Przekrój Sp. z o.o..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 3.0.5 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić 3D Artist oraz SALSA MAG.

Ocena:
Twoja ocena: