Przezroczysty ekran Trial Ver 1.08

Przezroczysty ekran Trial Ver to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Przezroczysty ekran Trial Ver zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio JulyCamera.

Liczba pobrań: 873
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
JulyCamera
Rozmiar: 60 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przezroczysty ekran Trial Ver to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Przezroczysty ekran Trial Ver dzięki zaangażowaniu pracowników JulyCamera.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.08. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić AutoGuard Pro Unlocker oraz aCalendar+ Android Calendar.

Ocena:
Twoja ocena: