Puls Biznesu+ 1.1

Puls Biznesu+ to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Puls Biznesu+ powstało w studiu firmy Bonnier Business (Polska) sp. z o.o..

Liczba pobrań: 572
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Puls Biznesu+ to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Puls Biznesu+ odpowiedzialna jest firma Bonnier Business (Polska) sp. z o.o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić V Magazine for iPhone oraz Reader's Digest.

Ocena:
Twoja ocena: