Quantum of Solace: The Game Demo

Wersja demonstracyjna Quantum of Solace. Wciel się w agenta Jej Królewskiej Mości i przeżyj swoją własną wersję filmowych przygód. Świetna grafika, dynamiczna rozgrywka i zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników mają być jej znakami rozpoznawczymi. Czy tak jest naprawdę można się przekonać już dziś.

Liczba pobrań: 731
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Treyarch
Rozmiar: 722.74 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja demonstracyjna Quantum of Solace. Gra oparta jest na dwóch ostatnich filmach z Jamesem Bondem w roli głównej - Casino Royale i tytułowym Quantum of Solace. W pełnej wersji gracz, wcielając się w agenta Jej Królewskiej Mości, będzie musiał złapać między innymi bankiera Le Chiffre oraz rozpracować tajemniczą organizację. Akcja gry będzie miała miejsce w wielu zakątkach Europy, a także w Ameryce Południowej.

Twórcy zapewniają, że Quantum of Solace powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych fanów Jamesa Bonda oraz gier akcji. Świetna grafika, dynamiczna rozgrywka i zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników mają być jej znakami rozpoznawczymi. Czy tak jest naprawdę można się przekonać już dziś.

Ocena:
Twoja ocena: