Realtek AC'97 Driver (Windows Vista / Windows 7) 6.0.1.6305

Realtek AC'97 Driver (Windows Vista / Windows 7) są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Realtek Semiconductor.

Liczba pobrań: 10291
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Realtek Semiconductor
Rozmiar: 30 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Realtek AC'97 Driver (Windows Vista / Windows 7) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Realtek Semiconductor.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP L200x LED Backlit LCD Monitor Driver 1.00 Rev.A i Lenovo ThinkCentre Edge 71z Slim USB Keyboard Driver 1.10 for XP. Aplikacja Realtek AC'97 Driver (Windows Vista / Windows 7) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: