Reincarnation 1.0

Reincarnation opowiada nam ciekawą historię, w której wcielamy się w rolę myśliwego. Z początku udajemy się na polowanie i zabijamy każde napotkane zwierze.

Liczba pobrań: 549
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Francisco Munguia
Rozmiar: 10.41 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Reincarnation opowiada nam ciekawą historię, w której wcielamy się w rolę myśliwego. Z początku udajemy się na polowanie i zabijamy każde napotkane zwierze. Los zdaje się być jednak niezwykle złośliwy i podczas wyprawy ma miejsce wypadek w wyniku którego nasz bohater ginie. Z miejsca trafia do piekła, jednak ma szansę odkupić swoje winy poprzez... wcielenie się w kilka wybranych zwierząt.

Reincarnation to platformówka, która nie musi być instalowana na dysku twardym. Tytuł ten jest dość prosty w obsłudze (dodatkowo na początku rozgrywki wyświetlona zostanie nam dokładna klawiszologia) i z powodzeniem nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Reincarnation ciekawie przedstawia się także pod względem graficznym – sympatyczna, rysunkowa i oryginalna grafika dodaje całej produkcji klimatu i sprawia, że gra sprawia prawdziwą przyjemność.

Ocena:
Twoja ocena: