Ride UK BMX 2.6.1

Ride UK BMX to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. Ride UK BMX to aplikacja wprowadzona na rynek przez Factory Media

Liczba pobrań: 762
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Factory Media
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ride UK BMX to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Ride UK BMX dzięki zaangażowaniu pracowników Factory Media.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.6.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Hi-Fi Choice oraz Advanced Photoshop.

Ocena:
Twoja ocena: