ROAD magazine HD 3.1.0

ROAD magazine HD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. ROAD magazine HD może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc.

Liczba pobrań: 605
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BlueToad, Inc.
Rozmiar: 17 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ROAD magazine HD to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. ROAD magazine HD to aplikacja wprowadzona na rynek przez BlueToad, Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.1.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić TRVL oraz Gazeta Bankowa.

Ocena:
Twoja ocena: