ROM Manager (Premium) 1.0.7

ROM Manager (Premium) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie ROM Manager (Premium) odpowiedzialna jest firma ClockworkMod.

Liczba pobrań: 889
Cena/licencja: 18,94 zł
Producent/dystrybutor
ClockworkMod
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ROM Manager (Premium) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. ROM Manager (Premium) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio ClockworkMod.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.0.7. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) oraz Titanium Backup PRO Key ? root.

Ocena:
Twoja ocena: