Root Browser (File Manager) 2.0.3

Root Browser (File Manager) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Root Browser (File Manager) dzięki zaangażowaniu pracowników JRummy Apps Inc..

Liczba pobrań: 2009
Cena/licencja: 3,50 zł
Producent/dystrybutor
JRummy Apps Inc.
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Root Browser (File Manager) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Root Browser (File Manager) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników JRummy Apps Inc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.0.3. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Thumb Keyboard (Phone/Tablet) oraz WiFi File Transfer Pro.

Ocena:
Twoja ocena: