Run Armadillo 1.0

Run Armadillo to gra, w której gracze przejmują kontrolę nad sympatycznym pancernikiem. Naszym zadaniem jest dobiec jak najdalej nie wpadając po drodze na wrogo nastawionych wojowników Ninja (spotkanie z nimi zakończy się natychmiastowym zgonem).

Liczba pobrań: 373
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Saintsalive
Rozmiar: 2.4 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Run Armadillo to gra, w której gracze przejmują kontrolę nad sympatycznym pancernikiem. Naszym zadaniem jest dobiec jak najdalej nie wpadając po drodze na wrogo nastawionych wojowników Ninja (spotkanie z nimi zakończy się natychmiastowym zgonem). W trakcie tej przebieżki musimy również zebrać jak największą ilość poniewierających się tu i ówdzie pieniędzy (zwiększamy tym samym nasz dorobek punktowy).

Run Armadillo jest programem typu portable i nie musi być instalowany na dysku twardym. Gra ta została stworzona z wykorzystaniem stosunkowo prostej grafiki i co za tym idzie, tytuł ten świetnie sprawdza się zarówno na słabszych jak i mocniejszych komputerach. Co więcej, Run Armadillo jest niezwykle prosty w obsłudze – sterujemy spacją albo strzałką w górę (nasz bohater biegnie automatycznie).

Ocena:
Twoja ocena: