Ryanair Mag 2.5.1

Ryanair Mag to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Ryanair Mag dzięki zaangażowaniu pracowników Ink.

Liczba pobrań: 820
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Ink
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ryanair Mag to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Ryanair Mag powstało w studiu firmy Ink.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Oracle Magazine oraz Cook Vegetarian.

Ocena:
Twoja ocena: