Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7

Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Samsung.

Liczba pobrań: 3313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L830 HDD Protection Utility 2.2.2.15 for Windo czy Sapphire Mini PC EDGE-HD NVIDIA Display Driver 260.99 for Vista/. Samsung HE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.1 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: