Samsung NP300E5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.1

Samsung NP300E5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Samsung.

Liczba pobrań: 827
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung NP300E5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Samsung.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Samsung NP300E5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Samsung NP300E5AI Series 3 Notebook Easy File Share Software 1.1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: