Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1

Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Samsung.

Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L635 PC Health Monitor Tool 1.6.0.0 for Window i Toshiba Satellite L650 Intel MEI Driver 6.0.30.1203 for XP. Kod programu Samsung NP550P5C Notebook Battery Life Extender Software 1.0.0.1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: