Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Rapid Storage Driver 1

Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Rapid Storage Driver 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 218
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Rapid Storage Driver 1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Rapid Storage Driver 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Biostar H61MLV Ver. 7.1 Realtek Audio Driver 5.10.0.6526 for XP czy HP HDX X18-1001XX Premium Notebook JMicron Filter Driver 1.0.4.0. Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Rapid Storage Driver 1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: