Samsung UE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for Vista

Samsung UE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Samsung.

Liczba pobrań: 354
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Samsung
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Samsung UE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Samsung.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Samsung UE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ11KGX Intel Chipset Driver 9.1.1.1020 for Windows , czy Sony KDL-40EX403 BRAVIA HDTV Firmware 4.114EUL-0108. Samsung UE46A LFD Wi-Fi Driver 3.1.4.0 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: