Sapphire PURE Platinum A75M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/

Sapphire PURE Platinum A75M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/ to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sapphire PURE Platinum A75M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/ jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sapphire PURE Platinum A75M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad Edge 15 Realtek LAN Driver 5.736.728.2009 for XP czy Gateway LT25 Atheros Bluetooth (3.0) Driver 7.01.000.18 for Wind. Sapphire PURE Platinum A75M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/ to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: