Sapphire RADEON X700 PRO 10.2

Sapphire RADEON X700 PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Advanced Micro Devices.

Liczba pobrań: 1377
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Advanced Micro Devices
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sapphire RADEON X700 PRO są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Advanced Micro Devices.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sapphire RADEON X700 PRO, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8H61 Ai Charger Utility 1.01.00 czy Lenovo ThinkCentre Edge 71 Intel MEI / SOL Driver 7.0.0.1144. Sapphire RADEON X700 PRO poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: