Screen Off and Lock (Donate) 1.10.10

Screen Off and Lock (Donate) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Screen Off and Lock (Donate) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Katecca

Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: 4,50 zł
Producent/dystrybutor
Katecca
Rozmiar: 38 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Screen Off and Lock (Donate) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Screen Off and Lock (Donate) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Katecca.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.10.10. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Fancy Widgets Unlocker oraz runtastic PRO.

Ocena:
Twoja ocena: