Secret Maryo Chronicles 1.9

Secret Maryo Chronicles jest darmową grą stworzoną dla licznych wielbicieli i fanów najpopularniejszej aplikacji jaka powstała na konsolę Nintendo - Mario. Użytkownik wciela się w tytułowego hydraulika, który ma na celu uwolnienie księżniczki. Oczywiście przeszkadzają mu w tym różne złowrogie potwory i zawiłe labirynty. Grafika została stworzona od nowa i obsługuje biblioteki OpenGL, jednak wciąż są to jedynie dwa wymiary. Warto również podkreślić, że Secret Maryo Chronicles jest grą całkowicie darmową.

Liczba pobrań: 847
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Secret Maryo Chronicles
Rozmiar: 53.74 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Secret Maryo Chronicles jest darmową grą stworzoną dla licznych wielbicieli i fanów najpopularniejszej platformówki jaka powstała na konsolę Nintendo - Mario. Użytkownik wciela się w tytułowego hydraulika, który ma na celu uwolnienie księżniczki. Oczywiście przeszkadzają mu w tym różne złowrogie potwory i zawiłe labirynty. Grafika została stworzona od nowa i obsługuje biblioteki OpenGL, jednak wciąż są to jedynie dwa wymiary. Warto również podkreślić, że Secret Maryo Chronicles jest grą całkowicie darmową.

W wersji 1.9 gry Secret Maryo Chronicles wprowadzono jednego nowego przeciwnika (The Spikeball), stworzono kilka nowych elementów zdobiących tło i otoczenie oraz zmodyfikowano niektóre właściwości wrogów.

Ocena:
Twoja ocena: