SeekDroid AntiTheft & Security 2.0.4

SeekDroid AntiTheft & Security to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. SeekDroid AntiTheft & Security powstało w studiu firmy GT Media, LLC.

Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: 9,46 zł
Producent/dystrybutor
GT Media, LLC
Rozmiar: 18 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SeekDroid AntiTheft & Security to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie SeekDroid AntiTheft & Security odpowiedzialna jest firma GT Media, LLC.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.0.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić TapeMachine Recorder oraz Light Flow.

Ocena:
Twoja ocena: