Sentinel 3: Homeworld 1.2.3

Sentinel 3: Homeworld to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Gry komputerowe Sentinel 3: Homeworld zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Origin8 Technologies Ltd..

Liczba pobrań: 424
Cena/licencja: 11,07 zł
Producent/dystrybutor
Origin8 Technologies Ltd.
Rozmiar: 28 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sentinel 3: Homeworld to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Za stworzenie Sentinel 3: Homeworld odpowiedzialna jest firma Origin8 Technologies Ltd..

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.2.3. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić VPlayer Unlocker oraz Titanium Backup PRO Key ? root.

Ocena:
Twoja ocena: