Shakes & Fidget - The Game App 0.99

Shakes & Fidget - The Game App to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Shakes & Fidget - The Game App może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Playa Games.

Liczba pobrań: 1452
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Playa Games
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Shakes & Fidget - The Game App to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę smartfona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Gry komputerowe. Shakes & Fidget - The Game App wprowadzono na rynek przez Playa Games.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 0.99. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Ze stale rozbudowywanej bazy gier warto polecić Unblock Car oraz Glow Hockey.

Ocena:
Twoja ocena: