SharpKeys 3.0

Bezpłatny program SharpKeys jest doskonałym uzupełnieniem microsoftowego narzędzia RemapKey. Jest to dodatkowe narzędzie systemowe, pozwalające na modyfikacje rejestru w ten sposób, aby zamieniać cechy i właściwości klawiszy.

Liczba pobrań: 2088
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Randy Rants
Rozmiar: 376 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bezpłatny program SharpKeys jest doskonałym uzupełnieniem microsoftowego narzędzia systemowego RemapKey. Nie wyświetla układu klawiatury w postaci graficznej, więc przypisania poszczególnych klawiszy trzeba zamieniać ręcznie. SharpKeys podaje przedefiniowane dotychczas klawisze i pozwala cofać te przedefiniowania zarówno pojedynczo jak i wszystkie naraz.

Darmowy program SharpKeys to idealne narzędzie systemowe dla każdego, kto lubi mieć całkowitą kontrolę nad komputerem. Jest to instrument pozwalający na modyfikacje rejestru w ten sposób, aby zamieniać cechy i właściwości klawiszy. Dzięki temu klawiatura zostaje przystosowana do naszych potrzeb. Istnieje również możliwość wyłączania wybranych. Aplikacja obsługuje zarówno standardowe klawisze, jak też i funkcyjne oraz dodatkowe (na przykład obsługujące odtwarzacze audio lub też zmiany stron internetowych). Co prawda nie ma wydania SharpKeys po polsku, jednak mamy tu tzw. „TypeKey”, czyli funkcję pozwalającą w szybki sposób znaleźć pożądany klawisz. Potem wystarczy tylko przemalować go i gotowe.

Ocena:
Twoja ocena: