Skater Boy 1.3

Skater Boy to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Skater Boy odpowiedzialna jest firma RUNNERGAMES.

Liczba pobrań: 797
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
RUNNERGAMES
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skater Boy to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Skater Boy powstało w studiu firmy RUNNERGAMES.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Angry Birds oraz Sleepy Jack.

Ocena:
Twoja ocena: