Snowboarder Magazine 2.5.7

Snowboarder Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Hobby. Użytkownicy mogą korzystać z Snowboarder Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Grind Media, LLC.

Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Grind Media, LLC
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Snowboarder Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Snowboarder Magazine powstało w studiu firmy Grind Media, LLC.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.7. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Młody Technik oraz Angeleno Interiors: iPhone Edition.

Ocena:
Twoja ocena: