Songlines Magazine 2.2

Songlines Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Za stworzenie Songlines Magazine odpowiedzialna jest firma Songlines.

Liczba pobrań: 1122
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Songlines
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Songlines Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Songlines Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Songlines

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Harper’s Bazaar Russia oraz Adobe Inspire.

Ocena:
Twoja ocena: