Sony Vaio VPCZ1190X Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.

Sony Vaio VPCZ1190X Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Liczba pobrań: 151
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ1190X Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite T130 Atheros LAN Driver 1.0.0.23 for Windows 7 i Toshiba Satellite P775 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7 x64. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ1190X Firmware Extension Parser Device Driver 8.0. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: